Vi arbetar dygnet runt för din säkerhet.

Nässelgrundet kombinerar tjänster inom maskin, anläggning och trafikvakter för att garantera din säkerhet - dygnet om.

Kontakt

Våra medarbetare

Bokning av trafikvakter

Tim Gartz

Bokning av trafikvakter/Teamleader

076-165 74 67 tim.gartz@nasselgrundet.com

Emma Eriksson

Bokning av trafikvakter/Teamleader

073-506 16 55 emma.eriksson@nasselgrundet.com

Trafikvakt

Marjut Forrestgate

Trafikvakt, Verksamhetschef

076-025 05 20 marjut.forrestgate@nasselgrundet.com

Maskin

Mikael Johansson

Maskin, Verksamhetschef

070-647 65 30 mikael.johansson@nasselgrundet.com

Sandra Axenborg

Maskin, Driftchef

070-981 36 13 sandra.axenborg@nasselgrundet.com

Stina Alsen

Maskin, Transportledare

073-501 09 18 stina.alsen@nasselgrundet.com

Anläggning

Christoffer Larsson

Anläggning, Verksamhetschef

073-038 06 01 christoffer.larsson@nasselgrundet.com

Martin Granberg

Anläggning, Projektchef

073-689 58 00 martin.granberg@nasselgrundet.com

Charlie Ekström

Anläggning, Arbetsledare

073-733 11 22 charlie.ekstrom@nasselgrundet.com

Håkan Spjut

Anläggning, Arbetsledare

070-756 03 19 hakan.spjut@nasselgrundet.com

Dennis Holmström

Anläggning, Entreprenadingenjör

073-945 64 95 dennis.holmstrom@nasselgrundet.com

Övriga

Agneta Ahlgren

Administratör

073-536 69 15 agneta.ahlgren@nasselgrundet.com

John Niklasson

Verksamhetsutveckling

070-930 75 25 john.niklasson@nasselgrundet.com
Kontakt Kundportal