Vi arbetar dygnet runt för din säkerhet.

Nässelgrundet kombinerar tjänster inom maskin, anläggning och trafikvakter för att garantera din säkerhet - dygnet om.

Kontakt

Våra medarbetare

Marjut Forrestgate

Avdelningschef, Trafikvakt

076-025 05 20 marjut.forrestgate@nasselgrundet.com

John Niklasson

Projektchef Trafikvakt

070-930 75 25 john.niklasson@nasselgrundet.com

Christoffer Larsson

Avdelningschef Anläggning

073-038 06 01 christoffer.larsson@nasselgrundet.com

Mikael Johansson

Avdelningschef Maskin

070-647 65 30 mikael.johansson@nasselgrundet.com

Sandra Axenborg

Driftchef Maskin

070-981 36 13 sandra.axenborg@nasselgrundet.com

Martin Granberg

Entreprenadingenjör

073-689 58 00 martin.granberg@nasselgrundet.com
  Kontakt